Roboty Ziemne logo
Roboty Ziemne, Kruszywa Warszawa - Grodzisk Mazowiecki

Wykopy Redek logo

Red Car
Roboty ziemne, kruszywa

+48 604 708 156

info@wykopyredek.pl

Roboty ziemne, kruszywa, wyburzenia

Przeprowadzamy wszelkie roboty ziemne. Zajmujemy się transportem żwiru, piachu oraz tłucznia, świadczymy usługi takie jak:

rozbiórki obiektów budowlanych, wykopy, transport piasku, kruszyw drogowych oraz materiałów na paletach, budowa dróg i parkingów, budowa nasypów, podnoszenie terenu, zagęszczanie gruntua

Jesteśmy firmą która zaistniała w branży budowlanej w 2008 roku.

Odkrywając rynek zaczęliśmy bardzo szybko i dynamicznie dostosowywać swoje usługi do jego potrzeb stawiając przy tym na rozwój stale powiększając nasz park maszynowy. Dzięki temu dziś możemy z łatwością wykonywać każde powierzone nam prace, a dobyte doświadczenie pozwala nam z sukcesem realizować zadania nawet te najtrudniejsze z zachowaniem jak najniższej ceny.

Zaufoło nam wiele dużych firm i przedsiębiorstw dla których wykonywaliśmy prace takie jak wyburzenia, wykopy pod bloki, osiedla mieszkaniowe oraz hale przemysłowe

Ceniąc Państwa czas i pieniądze stawiamy na rzetelne i terminowe wykonanie usług, co gwarantuje brak opóźnień w realizacji inwestycji, a szereg powracających do nas klientów jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Służymy radą i pomocą w planowaniu robót i usług będąc w stałym kontakcie z inwestorami co gwarantuje brak opóźnień realizacji inwestycji na każdym etapie.

Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z ofertą i dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów to zapraszamy do kontaktu z nami.

Kruszywa budowlane, drogowe oraz ozdobne

piach 0-1, 0-2, podsyp, pospółka, czarnoziem, żwir płukany 2-8, 2-16, 16-32, tłuczeń drogowy...

Czytaj więcej

Roboty ziemne

Wykopy, niwelacje terenu, rozbiórki, utwardzanie i budowa dróg gruntowych, utwardzanie placów i parkingów....

Czytaj więcej

Transport kruszyw

Usługi świadczymy samochodami 15- i 30-tonowymi, głównie na terenie Warszawy, Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego, Żyrardowa, Mszczonowa, Nadarzyna, Janek i Tarczyna...

Czytaj więcej

home | o nas | realizacje | kruszywa | roboty ziemne | kontakt


web developer